Výmena a vrátenie tovaru

 
 
 

0910 989 329

 
 
 
Úvod > Výmena a vrátenie tovaru
 

Ako postupovať pri reklamácií alebo vrátení tovaru

Vrátenie tovaru v zákonnej lehote 14 dní

Kupujúci má právo predmet kúpi vrátiť predávajúcemu bez uvedenia dôvodu do 14 dní od dňa doručenia. Tovar je nutné vrátiť v pôvodnom balení, nepoužívaný a nepoškodený spolu s vyplneným sprievodným listom/formulárom. Zásielky zaslané na dobierku neakceptujeme a nebudú prebraté. Predávajúci vráti čiastku za vrátený tovar do 14 dní od prijatia vráteného tovaru na Vami uvedené číslo účtu.  

Kupujúci je povinný toto rozhodnutie oznámiť predávajúcemu vopred na e-mailovú adresu: info@ledbaterky.sk alebo telefonicky na č. 0917 977 936.

Výmena tovaru

Predávajúci umožňuje aj výmenu tovaru a to v rovnakom časovom období a teda do 14 dní od dňa doručenia. Pre výmenu je potrebné postupovať podobne ako pri vrátení a teda je nutné tovar, ktorý si želáte vymeniť zaslať v pôvodnom balení, nepoužívaný a nepoškodený spolu s vyplneným sprievodným listom/formulárom. Zásielky zaslané na dobierku neakceptujeme a nebudú prebraté. Predávajúci vráti/vyrovná vzniknutý rozdiel za vrátený tovar do 14 dní od prijatia vráteného tovaru na Vami uvedené číslo účtu.

Kupujúci je povinný toto rozhodnutie oznámiť predávajúcemu vopred na e-mailovú adresu: info@ledbaterky.sk alebo telefonicky na č. 0917 977 936.

Reklamácie

Skôr ako sa kupujúci rozhodne tovar zaslať na reklamáciu je povinný o tom informovať na e-mailovú adresu: info@ledbaterky.sk alebo telefonicky na č. 0917 977 936. (Je dosť možné, že vzniknutý problém dokážeme vyriešiť aj bez nutnosti zasielať tovar späť k nám) Ak samozrejme takéto riešenie nie je možné, tovar je potrebné zaslať na našu adresu uvedenú nižiše spolu s vyplneným reklamačným listom. Reklamácia bude vyriešená najneskôr do 30 dní od dňa prijatia reklamovaného tovaru u predajcu. Zvyčajne riešime reklamácie v priebehu pár dní.

Všetky zásielky posielajte na adresu:

Ing. Iveta Olbertová ILED

Dolné Držkovce 267

956 54  Veľké Držkovce

 

Reklamačný formulár/vrátenie tovaru

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia